1976 Gümüşhane ili Şiran ilçesi Konaklı Köyü doğumludur.

 

İlkokulu ve ortaokulu Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, lise öğrenimimi ise yine Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır.

 

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nden mezun olarak 2. üniversite diplomasını almaya hak kazanmıştır.

 

Askerlik görevini Uşak Askerlik Şubesi Başkanvekili (Yedek Subay – Asteğmen) olarak yerine getirmiştir.

 

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

İŞ DENEYİMİ

2003 yılında Başkent Ankara’da Kayı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nu kurmuştur. Halen mesleki çalışmalarını başarılı bir şekilde hukuk bürosunda sürdürmektedir.

 

Ankara Barosu Başkanlığı tarafından düzenlenen sertifika programlarına katılarak Spor Hukuku ve Enerji Hukuku Sertifikası almıştır.

 

09.06.2017 tarihi itibarı ile Arabuluculuk sicil kaydım tamamlanmış olup, hukuk büromuzda bu hizmeti de sunmaya başladık.

 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI NEZDİNDEKİ ÇALIŞMALAR

-1997-1999 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Gençlik Komisyon Başkanlığı,

– 2009-2010 yılları arasında Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Genel Sekreterliği,

– 2007 yılında vekaleten Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Ankara Şube Başkanlığı,

– 2006 yılında Ankara Baro Başkanlığı seçimlerine katılan Türk Hukuk Enstitüsü Derneği’nin dahil olduğu Baro Birlik Grubu’nda “Genç Avukatlar Komisyon Başkanlığı” görevi ve sonrasında Ankara Barosu Başkanlığı seçimine katılan yönetim kurulu listesinde yer alma,

– ANGİAD (Ankara Genç İş Adamları Derneği) yönetim kurulu üyeliği ile SİTELER GİAD ve OSTİM GİAD Hukuk Danışmanlığı görevi,

 

– TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) üst kurul delegesi.